KATEGORIJOS
Patikslinkite paiešką
  • Keliamoji galia
  • Padangos
Patikslinti paiešką

Platforminis vežimėlis PLC-401

Platforminis vežimėlis PLC-401 Vežimėliai
Prekės kodas: PLC-401
Prieinamumas: Nėra
€ 142.00   be PVM

Galimi pasirinkimai


Priedai:Kiekis: Į krepšelį
Šis produktas turi minimalų kiekį 100

Šis platforminis vežimėlis bus veiksminga pagalba įvairių krovinių pervežimui. Tinkamai naudojant šį vežimėlį galima padidinti darbo našumą ir tuo pačiu sumažinti sveikatos sutrikdymo ar nelaimingų nutikimų tikimybę. Šis platforminis vežimėlis yra labai menevringas ir gali būti naudojamas mažose patalpose ar siauruose kalidoriuose, nes turi du fiksuotus ir du aplink vertikalią ašį besisukiojančius ratukus. Jeigu reikia dar didesnio manevringumo, galimas pasirinkimas ir su visais keturiais besisukiojančiais ratukais. Tai labai tvirtas ir universlaus bendrosios paskirties vežimėlis. Jis skirta naudoti pramonės, mažmeninės prekybos, žemės ūkio ir kitose veiklos srityse. Vežimėlis bus puikiu pagalbininku sandėliuose, transporto įmonėse, gamyklose, ūkininko ūkyje, parduotuvėje, remonto dirbtuvėse ir kitur. Ja pagalba bus paprasta ir transportuoti nepatogius paimti arba sunkius daiktus, tokiu s kaip maišai, krepšiai, butelių dėžės, plytos, atsarginės dalys, metalai, įrankiai ir kita.

Kiekvienas vežimėlis yra tvirtos metalinės konstrukcijos, padengtas ilgaamčiais milteliniais dažais. Platforma pagaminta iš aukštos kokybės, labai patvarios ir drėgmei atsparios faneros, todėl jį galima naudoti tiek uždarose patalpose, tiek ir lauke bet kokio oro sąlygomis.

Yra dvi galimos šio platforminio vežimėlio modifikacijos: PLC-301 su mažesnio dydžio platforma ir PLC-401 su didesne platforma. Prieš užsakinėdami šį vežimėlį pasirinkite pageidaujamą modelį.

PLC-301 / PLC-401 parametrai:

  • Platformos ilgis: 1200 mm
  • Platformos plotis: 800 mm
  • Platformos aukštis: 286 mm
  • Darbinis ilgis: 1275 mm
  • Rankenos aukštis: 1025 mm
  • Ratai: du besisukiojantys, du fiksuoti. 200 mm plieninis vidus su guoliais ir guminėmis padangomis. Galima modifikacija su visais besisukiojančiais ratukais.
  • Keliamoji galia: 350 kg.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: