KATEGORIJOS

Stovai, laikikliai

Stovai, laikikliai
Rodyti:
Rikiuotė:
Ši drabužių kabykla puikiai tiks tiek ir naudoti lauko sąlygomis, pavyzdžiui turguje, tiek ir patalpų viduje bei parduotuvių prekybinėje sąlėje. Kabykla turi du skersinius ant kurių gali būti kabinami arba trumpesni rūbai dviems aukštais, arba ilgi rūbai ..
€ 113.00
be PVM
Tai laisvai pastatomas cilindrinių daiktų, balionų stovas su keliomis nišomis. Nišos tiks beveik vieims populiariems balionų dydžiams. Saugumui užtikrinti balionai fiksuojami metaline grandine. Yra du galimi nišų variantai- vienos tiks 100 - 180 mm diamet..
€ 58.00
be PVM
Šie laisvai pastatomi balionų stovai gali būti nadojami dirbtuvėse, sandėlyje ar kitose vietose, kur tik yra lygus grindų pagrindas. Vienas nuo kito atskirti balionai pilnai telpa stovo viduje ir vertikalioje padėtuje papildomai yra prilaikomi apsauginėmi..
€ 258.00
be PVM
Dviračių laikikliai yra gaminami iš minkšto metalo ir galvanizuojami, kad tarnautų labai ilgai. Jie suprojektuoti sekcijomis, kad būtų lengva transportuoti, o po to sujungti ir pritvirtinti reikiamoje vietoje. Skirtingi dydžiai ir variantai patenkins įvai..
€ 84.00
be PVM